Çghb || Çghb Fan || Çghb Resimleri & Videoları || Oğuzhan Koç || Şahin Irmak || Murat Eken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çok Güzel Hareketler Bunlar || ÇGHB FaN !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar..

YazarMesaj
heavy_metal

heavy_metal

Aktiflik :
bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Right_bar_bleue

Güç :
bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Takım : bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Besikt10
Ruh Halim : bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Gevsek10

bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. Empty
MesajKonu: bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar..   bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar.. I_icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 3:40 pm

BİLGİSAYAR şirketlerinin müşterileri için 7 gün 24 saat teknik destek sağladığı çağrı merkezlerinde operatör ile bilgisayar kullanıcıları arasında yaşanan diyaloglar fıkraları aratmıyor.

Elektronik posta yoluyla binlerce kişiye ulaşan ‘teknik destek sohbetleri’ okuyanları gülmekten kırıp geçiriyor.

Bilgisayarlarında karşılaştıkları sorunların çözümü için çağrı merkezlerini arayan kullanıcılar, kendilerine yöneltilen sorulara verdikleri ilginç cevaplar ve tepkilerle dikkat çekiyor. İşte her biri fıkra tadında olan diyaloglardan bazıları:

* Teknik Destek: Nasıl bir bilgisayarınız var Ömer bey?
Müşteri: Beyaz Very Happy

* Teknik Destek: Ekranınızın solundaki ‘Bilgisayarım’ ikonunu tıklar mısınız?
Müşteri: Sizin solunuz mu, benim solum mu? Very Happy

* Müşteri: Merhaba. Ben Aysu. Bilgisayarımdan çıktı alamıyorum. Her deneyişimde ‘yazıcı bulunamıyor’ diye bir uyarı yazısı çıkıyor. Yazıcıyı kaldırdım ekranın önüne koydum, hala ‘yazıcı bulunamıyor’ diyor.
Teknik Destek: !!!! Very Happy

* Müşteri: Yazıcımdan renkli çıktı alamıyorum. Bir şeyi eksik mi yapıyorum acaba?
Teknik Destek: Yazıcınız renkli mi?
Müşteri: Aaah, afedersiniz ya... Very Happy

* Teknik Destek: Şimdi ekranınızın üzerinde ne var hanımefendi?
Müşteri: Eşimin doğum günümde hediye ettiği ayıcık. Niye? Very Happy

* Teknik Destek: Şifrenizi söylüyorum: küçük c, büyük a, küçük n, 7
Müşteri: 7 büyük mü, küçük mü? Very Happy

* Teknik Destek: Hangi anti- virüs programını kullanıyorsunuz efendim?
Müşteri: Windows
Teknik Destek: O anti- virüs programı değil efendim.
Müşteri: Afedersiniz, Internet Explorer'dı. Very Happy

* Teknik Destek: Buyurun efendim?
Müşteri: Eee! İlk defa mail gönderiyorum da...
Teknik Destek: Tamam! Ben size yardım edeyim.
Müşteri: Adresteki ‘a’yı yazdım da, çevresine daireyi nasıl çizeceğim? Very Happy

* Teknik Destek: Günaydın. Size nasıl yardımcı olabilirim?
Müşteri: Merhaba. Yazıcım çalışmıyor da...
Teknik Destek: Anladım. ‘Başlat’ tuşuna basar mısınız?
Müşteri: Bak dostum! Ben Bill Gates değilim. Bana öyle teknik konuşma! Very Happy

bilgisayar şirketi ile müşteri arasındaki diyaloglar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgisayar Anketi
» Amerikan Ve Türk Ağızları Arasındaki Farka Bakın x)