Çghb || Çghb Fan || Çghb Resimleri & Videoları || Oğuzhan Koç || Şahin Irmak || Murat Eken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çok Güzel Hareketler Bunlar || ÇGHB FaN !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu...

3 posters
YazarMesaj
heavy_metal

heavy_metal

Aktiflik :
Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Right_bar_bleue

Güç :
Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Takım : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Besikt10
Ruh Halim : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Gevsek10

Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Empty
MesajKonu: Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu...   Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... I_icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 6:37 pm

Istanbul’da üniversitede okuyan genç kiz Ankara’daki babasina Telefon etmis:
-”Baba, meraba. Ben Lale….”
-”Ooooo. Güzel kizim benim. Nasılsın bakalim?…”
-”Hiç sorma babacigim. Hiç keyfim yok valla…”
-”Hayirdir? Bi sorun mu var?…
Kiz aglamaya baslar; babasi ise üzüntü ve meraktan kafayi yemektedir:
-”N’ooldu kizim? Anlatsana…”
-”Murat evi terketti. Bosanmak istiyormus…”
-”Ne evi lan? Ne bosanmasi? Sen ne zaman evlendin de bosaniyorsun?…”
-”Hani senin hiç hoslanmadigin esrarkeş çocuk vardi ya. Ben onunla evlendim.”
-”Iyi halt ettin, zilli. Neyse, artik yapacak bi sey yok. Versin mahkemeye, hemen bosanin…”
-”Bosanalim ama benden 10 milyar istiyor. Eger vermezsem, iyi
zamanlarimizda çektigi çiplak fotograflarimi Internetten herkese yollayacakmis….”
-”Püüh. Rezil… Çiplak fotograf çektirdin, öyle mi?”
-”Ama babacigim. O benim kocamdi. Ne biliyim böyle bir pustluk yapacagini.”
-”Peki. Olan olmus artik. Yarin havale ederim parayi…Ögleden sonra bankaya gidip çekersin; sonra da alip yakarsin o kahrolasi fotograflari…”
-”Sagol baba. Eeee. Şey… Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacim var…”
Adam artik iyice fenalasir. Boguk bir sesle konusur:
-”Kürtaj mi? Bi de hamile mi kaldin o çocuktan sen?…”
-”Aslinda ondan degil… Zenci bi çocuk vardi…Zaten o yüzden ayriliyoruz ya….”
Adam bayilmak üzeredir. Nabzi yükselir, tansiyonu düser, artik inleyerek konusmaktadir:
-” Biz seni oraya okumaya yollamistik. Sen ne haltlar çevirmissin. Allahim. Nedir bu basimiza gelenler… Okulu bititir bitirmez Ankara’ya dönüyorsun, yoksa kirarim bacaklarini…”
-”Istersen hemen dönebilirim babacigim. Ben geçen yil okuldan atildim çünkü…”
Adam masanin üzerindeki soguk su dolu sürahiyi basindan asagiya devirir ve ancak bu sekilde konusmasini sürdürebilir:
-”Okuldan mi atildin? Hani birlikte avukatlik yapacaktik, zilli?…Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacagimi bilirim. Evden disariya adim attirmiycam sana. Ilk isteyenle de evlendiricem….”
-”O is zor be baba. Biliyorsun, moda oldu, artik evlenmeden önce eşler birbirlerinden saglik raporu istiyorlar… Pek iyi bi rapor sunacagimi zannetmiyorum ben…”
-”Allahim, çildiracagim… Bir de cinsel hastaliklar haaa…..Kesin o zencidendir…”
-”Çok pis arkadaslari vardi. Bilmem artik hangisinden kapmisimdir…”
Güm diye bir ses duyulur. Adam kisa bir süre için kendinden geçmistir; ancak hemen kendisini toparlayip tekrar telefonu alir.
-”Hemen bu aksam dayini yolluyorum oraya. Seni alip gelecek. Adresini ver bakiyim…”
-” Mahmutpasa Karakolu’ndayim… Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yaninda…”
-”Karakol mu?…Bi de karakola mi düstün layyynnn? Ne yaptin?….”
-”Dün kafam çok bozuktu, çok içmisim. Araba kiralayip dolasmaya çiktim. O kafayla Arnavutköy’de kokoreççi dükkanina girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkan sahibiyle kiralik araba firmasina biraz para vermek gerekir sanirim…”
Adam artik iyice fenalasmistir. Hatta fenalasmak ne kelime; adeta kahrolmustur. Telefonda kisa bir sessizlik olur. Kiz tekrar konusmaya baslar:
-”Babacigim. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir sakaydi. Ben sadece sinifta kaldigimi söylemek için aramistim…”
Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykirir:
-”Canin sagolsun be güzelim, bosveeerrr. Okul da neymis? Hiç mühim degil, tatli canin sagolsun senin….”
# Gize[M]urat #

# Gize[M]urat #

Aktiflik :
Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Right_bar_bleue

Güç :
Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Takım : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... F_bahc10
Ruh Halim : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Kimses10

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu...   Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... I_icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 2:19 am

Very Happy:D Babama yapsam mı ki Very Happy Saol paylaşım için
Admin
Admin
Admin

Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Takım : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Gs10
Ruh Halim : Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... Deli10

MesajKonu: Geri: Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu...   Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu... I_icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 2:30 am

Baban vurmasın seni ?

Sağolasın Smile
https://cghbfan.yetkinforum.com

Kötü Haber Vermenin Kolay Yolu...
1 sayfadaki 1 sayfası